Diagnostika - AutoGal

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Diagnostika

Ponúkame Vám 4 úrovne diagnostických prístrojov podľa ich použiteľnosti v autoservise:

Úroveň 1:

Komunikácia s elektronickými systémami vo vozidlách, bežný servis, resetovanie servisného svetla, airbagov, nastavovanie servisných intervalov, nastavovanie komfortných funkcií na vozidlách, čítanie a mazanie chýb v riadiacich jednotkách, čítanie hodnôt z  jednotlivých snímačov a testovanie elektronických aktuátorov vo vozidle. Riešenie pre údržbu motorových vozidiel.

Úroveň 2:

Rovnaké ako v úrovni 1 + jednoduché elektronické merania snímačov elektrických obvodov vo vozidlách, kontrola elektrických súčiastok meraním ich reálnych elektrických parametrov a vlastností. Vhodné ako riešenie pre jednoduché opravy a výmeny elektrických súčiastok vozidla.

Úroveň 3:

Rovnaké ako v úrovniach 1 a 2 + komplexné diagnostikovanie elektrických systémov, nezávislé a závislé merania elektrických veličín vo vozidlách, diagnostika a opravy skrytých závad. Vhodné ako riešenie pre pracoviská špecializované na opravy elektrických systémov vozidiel.

Úroveň 4:

Merania elektrických veličín v systémoch motorový vozidiel. Riešenia pre špecialistov a elektrotechnických profesionálov.

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky